Oklejanie samochodu- co warto wiedzieć?

Fani motoryzacji, ciągle szukają nowych sposobów, by nadać swojemu auto nowy, świeży, a niekiedy i bardziej drapieżny wygląd. Często chcą oni zmienić kolor, a nawet fakturę dotychczasowej karoserii. Wówczas zamiast kosztownych wizyt u lakiernika, można zmienić lub odświeżyć wygląd swojego auta, za pomocą oklejania. Co więc warto wiedzieć o oklejaniu samochodów?

Oklejanie samochodu- różne oblicza foli

Oklejanie samochodów folią stało się niezwykle popularnym i powszechnie praktykowanym zabiegiem. Wówczas można samochód nie tylko spersonalizować, czy zmienić kolor, ale także może być on świetną wizytówką firm, które umieszczą na nim swoją reklamę. Folia daje możliwość całkowitej lub częściowej zmiany wyglądu samochodu. Dodatkowo, wówczas nie musimy korzystać z usług lakiernika, który zwykle bywa kosztowny w swoich usługach. Folia przeznaczona do oklejania samochodów dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, a rodzaje foli możemy dowolnie łączyć i kreować niestandardowe połączenia. Wspomnieliśmy już, ze oklejanie samochodów, może być istotną formą reklamy. Auta będą wówczas pełniły funkcje mobilnego banneru, a poruszając się po danym obszarze, będzie nośnikiem informacji o danej firmie, przez co można łatwo i szybko zwiększyć grono potencjalnych klientów.

Oklejanie samochodu- folie monomeryczne

Chcąc okleić swój samochód, by zmienić jego wygląd, a także nanieść na niego reklamę, chcemy wykorzystać rozwiązania trwałe, a także wyraziste. Wówczas najlepszym rozwiązaniem okazuje się folia monomeryczna. To typowy i podstawowy rodzaj foli samoprzylepnej, który ma powszechne zastosowanie w oklejaniu samochodów. Jej niewątpliwym atutem jest to, że jest ona niezwykle tania, a jednocześnie wytrzymała. Dodatkowo świetnie sprawdza się ona w przypadku płaskich powierzchni. Decydując się na tego typu rozwiązanie, będziemy cieszyli się niezwykle trwałym oklejeniem, o ile zostanie ono profesjonalnie wykonane. Folie tego rodzaju także dostępne są w wielu kolorach, a także można złożyć specjalne zamówienia na spersonalizowane nadruki. Dzięki temu samochód zyska całkiem nowy wygląd, a my będziemy jego dumnymi posiadaczami.

Oklejanie samochodu- folie one way vison

Często oklejając samochód, pomijamy szyby. Nic w tym dziwnego skoro to one zapewniają nam pełną widoczność na drogę podczas prowadzenia pojazdu, a także zapewniają dopływ światła do jego wnętrze. Jednak czasem zdarza się, że chcemy by folia lub odpowiedni wzór, zajął całą powierzchnie pojazdu. Wówczas folie monomeryczne, nie przepuszczają światła i w tym przypadku zupełnie się nie sprawdzą. Jeśli chcemy okleić całą powierzchnię samochodu, najlepiej wykorzystać nowoczesne folie do oklejania- folie one way vison. Jest ona szczególnie przydatna w momencie oklejania jednej, dwóch, a nawet wszystkich samochodowych szyb. Okazuje się, że zapewniają one optymalny dopływ światła do wewnątrz, a także w żadne sposób nie blokują widoczności. Z zewnątrz natomiast, widoczny jest nadruk. Jedyne co odczujemy to lekkie zacienienie wnętrza. Jednak należy pamiętać, że przy zakładaniu foli one way vision, musi zostać zachowana należyta ostrożność. Folie one way vision są bowiem bardzo delikatne. Przy oklejaniu nią samochodu wykorzystuje się specjalne noże, które zapewniają bezproblemowe docięcie każdego, nawet najmniejszego kawałka. Dzięki foliom one way vision możemy jeszcze bardziej spersonalizować wygląd swojego samochodu, bez obawy o to, że zaklejone szyby uniemożliwią nam widoczność, a do wnętrza auta nie będzie docierał światło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *